2011-03-05/06 Lipno

Sobota/Neděle sníh stále drží, sice mininálka ale dobrý. Vítr sobota 4m.s neděle 5-6m.s. Supr downwind z Černé v Pošumaví do Dolní Vltavice a upwind až do Horní plané, což je 10km vzdušnou čarou. Za slunečného počasí krásný způsob na projetí všech zatok a ramen Lipna. Pro mě to byla premiéra a byl jsem opravdu nadšený. Absolutně rovný povrch s par cm sněhu, plná rychlost dle GPS 55km/h, Radek na lyžích mi ujížděl a vibrující hrana nesnowkitoveho prkna už nedovolovala jet rychleji. Trochu náročnější byl průjezd úžinou do Horní plané, ale šlo to. Určitě se sem ještě zajedu někdy podívat.

This entry was posted in Lipno, SNOWKITING. Bookmark the permalink.

2 Responses to 2011-03-05/06 Lipno

 1. Emil Novák says:

  Ahoj,
  viděl jsem vás na Lipně zblízka 😉 V lednu jsem pořídil cvičného kita, proti 13 m2 Frenzy samozřejmě téměř bez tahu. Co taky chtít od 2,5 m2. Ale byl to můj první den, kdy mě táhnul. A rovnou pěkně daleko. Úžasný zážitek. Nadchlo mne to a uvažuji co dál 😉
  Emil

  • admin says:

   Cau, si te pamatuju jsi jezdil v zatoce u Horni Plany jsme se odtamtud malem nedostali 😉 ale bylo to super. Jsme byli na lipne poprve a urcite ne naposled je to uzasna plocha..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.